SA-FMA web sayfası hakkında...

SA-FMA, İTÜ Radyo'sunda Server Acim tarafından hazırlanan Server ACİM - Film Müziği Atölyesi programı için, Server ACİM tarafından oluşturulmuş bir web sayfasıdır.

Bu web sayfasında, Film Müziği ile ilgili linkler, radyo programlarında anlatılan bilgilere kaynaklık eden kitapların referansları ve yayınlanmış olan radyo programlarının ses dosyaları yer alacaktır.

FMA - Eski Programlar

Aşağıda linki verilen web sayfası, Server ACİM'in Film Müziği Atölyesi programlarının yayımlanmış programlarını yeniden dinlemek isteyen meraklı radyo dinleyicileri için verilmiştir.

Sinemada Müzik

Sessiz sinema ile birlikte, filme eşlik eden ve hatta destek veren bir müziğin varlığı giderek önem kazanmaya başlamıştır. Bu gelişmeleri, "Film Müziği Atölyesi" programında daha detaylı bir biçimde anlatıyoruz.Program Arsivi Web Sayfası Hakkında...

Bu radyo programını hazırlayan Server ACİM, bilgisayarlarda kullanılan işletim sistemleri bazında "Özgür Yazılım"ları kullanmayı tercih etmektedir. Bu yüzden program arşiv dosyalarını dinlemek isteyen dinleyicilere sunduğu web sayfasının HTML5 tekniği ile hazırlanmasına özen göstermektedir. HTML5 formatında hazırlanmış web sayfalarını sorunsuz görüntüleyebilmek ve bu web sayfasının imkanlarından tam olarak fayalanabilmek için bu sayfaları Mozilla Firefox web tarayıcı görüntülemek gereklidir.

Mozilla Firefox web tarayıcısını BURAYA TIKLAYARAK ulaşabileceğiniz web sayfasından indirmenizi, işletim sistemine kurmanızı ve radyo programımızı özgür yazılım kullanarak dinlemenizi tavsiye ederiz.

Radyo istasyonları

Programımızın yayınlandığı radyo istasyonu olan İTÜ Radyo istasyonunun ve Shoutcast listesinde bulunan soundtrack istasyonlarının linkleri aşağıda sizlere sunulmuştur.